Top 9 pulled Pork Krallen – Widelce do grilla

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOESTA BBQ EST. 2012

#ad

Wołowiny, pazury mięsne, kurczaka – pazury niedźwiedzie, MOESTA-BBQ 19231 – ze stali nierdzewnej – idealne lawy do grillowania wieprzowiny

#ad
MOESTA BBQ EST. 2012 #ad - Praktyczny – idealnie nadaje się do skubania, krojenia i rozłupywania gotowanej wieprzowiny i kurczaka. Wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej łapy niedźwiedzie są obowiązkowym elementem każdego fana grilla. Moesta-bq – zapewniamy nowe wrażenia podczas grillowania, wyprodukowane we Wschodniej Westfalii.

Wszechstronne – widelczyki do mięsa idealnie nadają się do bezpiecznego wyjmowania z grilla całych pieczeni, kurczaka i ogólnie dużych kawałków mięsa, gdy szczypce do grilla nie pomogą. Wytrzymała – ta nowa wersja 2019 nadaje się do mycia w zmywarce, jest łatwa do czyszczenia i wyjątkowo odporna na temperaturę. Kompatybilność – dla jeszcze większego komfortu przy grillu można połączyć z rękawicami do grilla MOESTA-BBQ, szczypcami do grilla V-Tong, szczotką ze stali nierdzewnej MOESTA-BBQ lub termometrem do pieczenia MOESTA-BQ.

Różni się od grilla dzięki innowacyjnym grillom Sheriff/Bandit, rotisserie, dodatkom pierścień do pizzy, Churrasco i pasującym akcesoriom. Przyspiesza i ułatwia rozdrabnianie potraw z grilla w porównaniu do korzystania z widelca do mięsa.
MarkaMOESTA BBQ EST. 2012 #ad
ProducentMOESTA-BBQ #ad
Wysokość0.98
Długość7.48
Szerokość4.33
Numer części19231
Model19231

2. Charma Kaman

#ad

Charma Kaman Pazury wieprzowe klasy premium do wyrywania i mocowania – rozbijanie pazurów niedźwiedzi do mięsa 227,00, stal nierdzewna

#ad
Charma Kaman #ad - Oryginalny produkt w jakości podstawowej – nasze pazury są używane zarówno przez profesjonalistów, amatorów, jak i amatorów. Idealne rozwiązanie dla profesjonalistów. Niemiecka firma – dystrybucja i obsługa klienta w Niemczech / poważne wystąpienie i szybkie reakcje na problemy i pytania zazwyczaj w ciągu 2 godzin.

Bardzo ostre i wydajne: optymalna powierzchnia cięcia, łatwa w obsłudze połączona z dużą oszczędnością czasu: w porównaniu z nożami do steków, małymi widelcami, widelcami do grilla lub innymi rozdrabniaczami do wieprzowiny. Power for Meat Claws! Najlepsza jakość – bez plastiku, bez wyginania, bez łamania się pazurów, bez topienia: wysokiej jakości stal nierdzewna i dopasowany kształt drewnianego uchwytu sprawiają, że pazury do grilla Charma Kaman są obowiązkowym elementem przy każdej okazji grillowania. Dzięki naszym pazurom do mięsa jest to łatwiejsze i znacznie szybsze.

Przede wszystkim są neutralne pod względem zapachu i smaku. Za pomocą pazurów misia mięso jest rozdrabniane w kilka sekund. Odporność na wysokie temperatury – ponad 1000°c nie stanowi problemu, ale należy uważać, aby drewno się paliło. W porównaniu z innymi pazurami do mięsa ze stali nierdzewnej, te wysokiej jakości pazury do mięsa firmy Charma Kaman – Kitchen & BBQ są jeszcze bardziej odporne na odkształcenia, masywne i odporne na działanie kwasów spożywczych. Szybko i łatwo – wyprodukowany i wyprodukowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8.
MarkaCharma Kaman #ad
ProducentGuowall #ad
Wysokość0.79
Długość4.33
Waga227
Szerokość4.72
Model8719327098622
Gwarancja1 rok

3. BBQ-Toro

#ad

Widelca do mięsa, pazury do grilla, pazury do grillowania, pazury do niedźwiedzi, BBQ-Toro Grizzly pazury do mięsa, do szarpanej porki, ze stali nierdzewnej, 2 sztuki

#ad
BBQ-Toro #ad - Wietnie nadaje się do noszenia większych kawałków mięsa, przekręcania lub przytrzymywania do krojenia w krokowanie. Wysokiej jakości i stabilny produkt, dzięki któremu będziesz się długo cieszyć. Haczyki do mięsa ze stali nierdzewnej do szybkiego i łatwego przygotowania mięsa "Pulled". Wymiary: 12 x 12 cm /// waga: 440 g 2 sztuki/// Zakres dostawy: 2 pazury do mięsa. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwą obsługę z gumowymi uchwytami zapewnia bezpieczne trzymanie i ochronę przed oparzeniami.
MarkaBBQ-Toro #ad
ProducentBBQ-Toro #ad
Waga1.06
Numer częściMC2

4. Wohlers

#ad

Wohlers pazury pork do soczystego i smacznego grilla – pazury do mięsa ze stali nierdzewnej zapewniają perfekcyjny pork – z pazurami do mięsa do niezapomnianego grilla ogrodowego na imprezę

#ad
Wohlers #ad - Dzięki wysokości 9, 5 cm i szerokości 10 cm masz wszystko pod kontrolą! brak wygiętych widelców – dzięki naszym pazurom pulled pork wygięte widelce pasują do przyrządzania mięsa: bardzo ostra i hartowana stal nierdzewna nie pozostawia śladów dla mięsa.

Nie ześlizguje się – dzięki bear claws rozdrabnianie grilla sprawia bezwarunkową przyjemność: ponieważ pazury nie przesuwają się – również bez rękawic do grilla. Zostań mężczyzną i przegap się swoją pazurą do mięsa. Brak poparzonych palców – dzięki widelcom schöers pulled pork bez trudu pokroisz soczyste mięso bez poparzenia sobie palców. Dzięki temu nawet całość smażenia zostanie w krótkim czasie zmniejszona. Gwiazda na imprezie grillowej – niezależnie od tego, szyckiego breast czy klasycznego ubioru Beef – z naszymi pazurami do mięsa jesteś gwiazdą na każdej imprezie grillowej! Elegancki drewniany uchwyt sprawia, czy kanapki z wieprzowych rogów, że każdy widelec do mięsa wygląda staro!.

Obietnica mieszkania – aby jak najprostsza decyzja o zakupie ponosimy ryzyko całkowicie na nas: jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, otrzymasz zwrot pieniędzy – do 2 lat po zakupie i bez żadnych problemów! .
MarkaWohlers #ad

5. Rawford

#ad

Rawford Pulled Pork pazury do szarpania mięsa – praktyczne łapki z ergonomicznym drewnianym uchwytem dla lepszego trzymania – w zestawie instrukcja pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim.

#ad
Rawford #ad - Ergonomiczny uchwyt drewniany – aby umożliwić państwu komfortowe podnoszenie, pazury Rawford leżą wyjątkowo ergonomicznie w dłoni – dzięki drewnianym uchwytom ciepło nie będzie przenoszone i nigdy więcej nie poparzysz sobie palców. Najwyższa jakość firmy rawford – w przypadku produktów rawford powstają z pełnej pasji jedyne i same produkty grillowe.

Bardzo ostre pazury – chcą państwo przygotować puszyste pork dla gości? Dzięki naszym praktycznym łapkom przygotowanie staje się dziecinnie proste: bardzo ostre pazury ze stali nierdzewnej umożliwiają od teraz optymalne rozdrabnianie i zbieranie. Bear paws w absolutnej jakości premium – wysokiej jakości materiały, staranne wykonanie i rygorystyczne kontrole jakości sprawiają, że to możliwe! Cznie z instrukcją pielęgnacji – dzięki temu można w prosty sposób podwoić trwałość pazurów pulled pork: załączona instrukcja zawiera przydatne wskazówki dotyczące czyszczenia i idealne zastosowanie Państwa nowych pazurów Rawford Bear claws! Idealny pomysł na prezent – idealna niespodzianka dla wszystkich mistrzów grillowania i fanów grillowania: nasze pazury na niedźwiedzie są dostarczane w eleganckim i wysokiej jakości opakowaniu, które zaprasza na prezent.

MarkaRawford #ad
ProducentNordivo OÜ #ad

6. Bruzzzler

#ad

Rozdrabniacz do mięsa, Bruzzzler Pazury mięsne do pulled wieprzowiny, rozdrabniacz do mięsa, czarny, do grilla, pazurów w kształcie pazurów, do delikatnego mięsa

#ad
Bruzzzler #ad - Wysokiej jakości rozdrabniacz misia jest neutralny smakowo, nadaje się do kontaktu z żywnością oraz nadaje się do mycia w zmywarce. Idealnie nadaje się również do chwytania kawałków mięsa, mieszania sałatek lub wyjmowania pieczeni z piekarnika. Dwa czarne pazury do stylowego przygotowania powoli gotowanej, delikatnej wieprzowiny. Pazury do grilla z tworzywa sztucznego są wykonane z ergonomicznego kształtu, które dobrze leżą w dłoni. Poręczne widelce do mięsa w kształcie pazurów do łatwego rozdrabniania delikatnej wieprzowiny lub wołowiny.
MarkaBruzzzler #ad
ProducentBruzzzler #ad
Wysokość1.38
Długość4.92
Waga0.22
Szerokość4.92
Numer części200100001144
Model200100001144

7. EVERSEE

#ad

Pazury do mięsa, drewniany uchwyt, stal nierdzewna, EVERSEE Prezenty dla taty Pulled wieprzowe pazury – dla mężczyzn, dla miłośników grillowania, akcesoria do grilla, prezent, akcesoria do grilla

#ad
EVERSEE #ad - Jesteśmy przekonani, które napotkasz, stosując najszybsze i najlepsze rozwiązania. W porównaniu z pazurami do mięsa z tworzywa sztucznego, pazury do mięsa EVERSEE nie odkształcają się w wysokich temperaturach, nie uwalniają szkodliwych substancji i nie powodują włókien podobnych do nici. Wystarczająco długie pazury mogą zapobiec oparzeniu rąk przez gorące mięso to dobre przybory do grillowania.

Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pazurami do mięsa EVERSEE skontaktuj się z nami. Rozwiązujemy problemy, aby zapewnić miłośnikom grillowania wygodne doznania podczas grillowania. Profesjonalna obsługa klienta przez 24 godziny: eversee pazury do mięsa wykorzystuje najbardziej innowacyjne koncepcje projektowe, że pazury wieprzowe są nieodzownym elementem grillowania. Wysokiej jakości grill z pazurami wieprzowymi to obowiązkowa pozycja: pazury do mięsa eversee są wykonane z wysokiej jakości i zdrowych materiałów.

Dobry wybór prezentów dla miłośników grilla: pazury do mięsa eversee to bardzo popularny prezent do grillowania, indyka, wołowinę, pazury mięsne można łatwo ciągnąć wieprzowinę, kucharzy amatorów jako prezent urodzinowy, prezent na Dzień Ojca, aby ukryć pazury wilkołaków. Pazury ze stali nierdzewnej mają większą wytrzymałość, nie pękają i są łatwe do czyszczenia. Ergonomiczne pazury do mięsa: pazury do mięsa eversee składają się z widelca i nieprzewodzącego uchwytu, co poprawia bezpieczeństwo i wydajność podczas ciągnięcia mięsa.
MarkaEVERSEE #ad
Wysokość0.98
Długość4.09
Waga210
Szerokość4.72
Numer częściSRQ-2

8. KAVAVO

#ad

Grill, misie, KAVAVO Pazury do grilla typu pulled Pork, rozdrabniacz do mięsa, łap, akcesoria do grilla czarne

#ad
KAVAVO #ad - Trwały materiał wolny od bpa: wyprodukowany z wysokiej jakości i trwałego nylonu, sztywności, giętkie, wzmocniony w celu zwiększenia wytrzymałości na rozciąganie, nie zawiera BPA, doskonałej odporności na ścieranie i ścieranie, utrzymuje wysoką temperaturę.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów i robimy wszystko, aby rozwiązać wszystkie problemy. Wyłącz garnek i podnieś pieczeń wieprzową do garnka za pomocą tego rozdrabniacza z pazurami niedźwiedzia po jego ostygnięciu i umieść go na dużej patelni. Bardzo łatwe do czyszczenia: nasze pazury do mięsa są wykonane z solidnym uchwytem i solidnymi pazurami.

Podczas rozdrabniania należy użyć pazura do trzymania mięsa i do rozdrabniania. Ultranowoczesne pazury do rozdrabniania wieprzowiny, kurczaka, indyka, drobiu, drobiu, szynki, brykieta, smażenia i usuwania praktycznie każdego mięsa z grilla. Oszczędność czasu: w mniej niż minutę można rozdrobnić pieczenie barkowe o wadze 2, 3 kg.
MarkaKAVAVO #ad
ProducentKAVAVO #ad
Wysokość0.8
Długość4.5
Szerokość4.25
Numer części438
Model‎438

9. MOESTA BBQ EST. 2012

#ad

Widelec do mięsa, zaczepy do szarpania mięsa, Moesta BBQ CLAWS, MEAT CLAWS

#ad
MOESTA BBQ EST. 2012 #ad - Produkt moesta bbq claws jest przeznaczony do krojenia/rozdrabniania/szarpania gotowego, ugotowanego mięsa. Wersja na rok 2016!!! - zmodyfikowana wersja, brak możliwości pęknięcia końcówek urządzenia. Służą jako pomoc do cięcia lub do przenoszenia dużych kawałków mięsa. Efektywność i łatwa obsługa, produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
MarkaMOESTA BBQ EST. 2012 #ad
ProducentMOESTA-BBQ #ad
Wysokość0.98
Długość4.33
Waga0.31
Szerokość4.53
Numer części10192
Model10192