Top 10 Brenner Küche Flambieren – Palniki gastronomiczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TOM

#ad

Kemping i do warsztatu – palnik kuchenny, TOM Creme Brulee palnik – napełniony gazem – w zestawie 1 x 100 ml kartusz gazowy do napełniania – palnik Bunsena z płomieniem 1300°C – palnik kuchenny

#ad
TOM #ad - Jako urządzenie do flambirowania lub palnika do chwastów. Płomień palnika gazowego butanowego można wykryć podczas dłuższej pracy i ułatwia lutowanie twarde. Z praktyczną bezstopniową regulacją płomienia.

Wyjątkowo praktyczny – palnik tom do flambera może być używany na co dzień, na przykład w kuchni, na grillu lub jako zapalniczka dowolna. Wysoka wydajność – silny płomień maks. Bezpieczne zastosowanie – zapłon piezoelektryczny za pomocą jednego przycisku. Tom jakość – zapewnia nie tylko najwyższą czystość w przypadku gazów do zapalniczek / butli gazowych napełnianych w Europie, nabojów gazowych, ale również markową jakość w przypadku palników kartuszowych, zapalniczek, lamp lutowniczych itp.

Do napełniania urządzenia i butli z gazem trzymać pionowo. Oferta zestawu – 1 x kartusz gazowy tom lg-100 jest dostarczany bezpośrednio do uzupełnienia. 1300°c sprawia, że palnik gazowy jest nieodzownym pomocnikiem na co dzień, na przykład na grillu lub w ogrodzie.
MarkaTOM #ad
ProducentTOM #ad
Waga2.2
Numer częścicreme brulee brenner
Modelcreme brulee brenner

2. SILVER MATCH

#ad

Silver Match 2 x 300 ml gaz do zapalniczek i palników flambirowych

#ad
SILVER MATCH #ad - Idealny do lamp kuchennych. Każda tabletka zawiera 300 ml gazu do zapalniczek polipłomieniowych. Z 5 regulowanymi nasadkami do wszechstronnego zastosowania. Zestaw 2 tabletek uzupełniających. Zaprojektowane specjalnie do zapalniczek i lamp lutowniczych. Uniwersalny gaz do wszystkich rodzajów zapalniczek. Wysokiej jakości formuła.
MarkaSILVER MATCH #ad
ProducentPOLYFLAME #ad
Waga0.99
Numer części425

3. Lurch

#ad

1, opakowanie, Lurch 10890 palnik na butan

#ad
Lurch #ad - Temperatura płomienia do 1300°C; funkcja ciągłego płomienia. Bezstopniowa regulacja płomienia. Zabezpieczenie przed dziećmi;certyfikat TÜV GS. Palnik posiada podstawkę. Atwe napełnianie gazem do zapalniczek butanem.
MarkaLurch #ad
ProducentLurch #ad
Wysokość3.15
Długość7.48
Waga1.03
Szerokość6.3
Numer części10890
Model10890

4. HENMI

#ad

Do majsterkowania, do kuchni, palników Bunsena, palnik gazowy butan, wypieków, na, lutowania, lutowania twardego, deserów, palnik do flambirów, HENMI palnik kuchenny na Boże Narodzenie Crème Brulée

#ad
HENMI #ad - Zapalniczka butanowa może być również używana jako wygodna i bezpieczna zapalniczka. Pojemność – 8-10 g gazu butanowego. Prosta i precyzyjna manipulacja. Długa żywotność palnika lutowniczego: gaz butanowy nie wchodzi w zakres dostawy.

Bezpieczny i trwały palnik bunsena: konstrukcja palników flambirowych zapobiega przypadkowemu zapaleniu. Szeroko stosowana zapalniczka: palnik gazowy na butan, grillowania, idealny do karmelizacji żywności, gaszenia biżuterii DIY, na kempingu lub jako narzędzie survivalowe itd. Możliwość wielokrotnego napełniania i regulacji palenia: dzięki regulatorowi płomienia do 1300°C możesz wybrać intensywność płomienia zgodnie z własnymi potrzebami.

Wyprodukowano ze stopu aluminium. Atwy w użyciu palnik kuchenny: napełnij kulinarną latarkę butanem, a następnie nacisnąć przycisk, wystarczy przesunąć zamek bezpieczeństwa, aby płomień zaświecił. Wskazówka: należy obrócić zapłon na "CLOSE", jeśli nie używasz palnika Bunsena. Szeroka podstawa zapobiega przechylaniu się palnika Butan Bunsena do kuchni, który został wykonany z obudowy ze stopu aluminium, co zapewnia długą żywotność.
MarkaHENMI #ad
ProducentHENMI #ad
Wysokość5.91
Długość4.72
Waga0.46
Szerokość1.97
Numer częściSB-122
ModelSB-122

5. Rothenberger

#ad

35840 2 sztuki, w zestawie 5 adapterów, wysoka czystość, ROTHENBERGER Industrial uniwersalny wkład gazowy – gaz, 100 ml, do zapalniczek lub palników gazowych do ponownego napełniania

#ad
Rothenberger #ad - Poniższe informacje dotyczą każdej jednostki w opakowaniu. Wysoka czystość. Cznie z różnymi adapterami w nakrętce. 75% butanu. Gaz uzupełniający. 25% propanu.
MarkaRothenberger #ad
ProducentRothenberger Industrial #ad
Wysokość1.57
Długość6.3
Szerokość1.57
Numer części35840
Model35840

6. RÖSLE

#ad

Wysokiej jakości palnik gazowy do flambowania potraw, RÖSLE Palnik na flambir, biały, takich jak Crème Brûlée, stal nierdzewna 18/10, ABS, bezstopniowa regulacja płomienia do 1300°C

#ad
RÖSLE #ad - Bezstopniowa regulacja płomienia do 1300°c zapewnia zawsze udany rezultat – oczywiście z zabezpieczeniem przed dziećmi – certyfikat TÜV/GS. RÖsle palnik flambirowy do flambowania słodkich potraw, mięso i warzywa – nadaje się do skórowania papryki i pomidorów, takich jak Crème Brûlée, przyrumieniania mięsa lub karmelizowania słodkich potraw.

Długość 13, 2 cm – szerokość 16, stal nierdzewna 18/10 – odporność na temperaturę 260°c – średnica dna 3, 26 kg – tworzywo abs, 8 cm – długość uchwytu 12, 4 cm – waga 0, 6 cm – wysokość 5, 2 cm; urządzenie w stanie dostarczonym nie jest wypełnione gazem.

Atwa obsługa dzięki nieskomplikowanemu napełnieniu dostępnym w handlu gazem do zapalniczek – praktyczna praca ciągła pojemność zbiornika do 60 min – dodatkowo podstawa zapewnia stabilność. Prosta obsługa i wszechstronne zastosowania urządzenia do flambirowania sprawiają, że jest to cenne akcesorium w kuchni.
MarkaRÖSLE #ad
ProducentRösle #ad
Wysokość6.7
Długość5
Waga0.57
Szerokość3.5
Numer części12844
Model12844

7. Sondiko

#ad

Sondiko Wydajna pochodnia propanowa LMT905, kulinarne grillowanie zbiornik na propan nie wchodzi w zakres dostawy, miotacz ognia, zapalniczka na węgiel drzewny, pistolet do grilla

#ad
Sondiko #ad - Pochodnia sondiko s-pro blow jest idealna dla wszystkich, którzy kochają smak i aromat węgla drzewnego, ale nie lubią czekać, aż węgiel będzie gotowy. Oświetlenie grilla na węgiel drzewny i rozpalanie ogniska już nigdy nie będą takie same, gdy zobaczysz, jak ogień ryczy z tą dużą pochodnią propanową.

Temperatura płomienia może osiągnąć do 1800°C. Sondiko najnowszy miotacz płomienia: ta kompaktowa, ręcznie prowadzona lampa kuchenna ma jeden z najszerszych i najsilniejszych płomieni ze wszystkich dostępnych na rynku pochodni. Proces ciągnięcia głowicy palnika z czarnego drutu niklowego pozwala palnikowi wytrzymać wysokie temperatury. Sondiko zawsze stoi za naszymi produktami, nie wahaj się skontaktować z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Regulowane sterowanie paliwem: rozmiar płomienia można dostosować do swoich potrzeb. Wietny prezent dla profesjonalnego kucharza: duże płomienie mogą sprawić, że gotowanie będzie o wiele bardziej wydajne.

A więc przydatny do oświetlania miejsca na ognisko, hobby, do wielu zastosowań kempingowych, tworzenia biżuterii, glazurowania pieczonego hama, spawania, dabs.100% satysfakcji z zakupu: sondiko oferuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i 8-miesięczną gwarancję na ten palnik do gotowania. Versatile – idealnie nadaje się do karmelizowania cukru w kremie z atopem, opiekania pieprzu, świeczkach lub cygarach, smażenia steków, projektów artystycznych i rzemieślniczych, topienia sera i opiekania.
MarkaSondiko #ad
ProducentSondiko #ad
Wysokość6
Długość14
Waga1.3
Szerokość2.9
Numer częściSD905-Pro
ModelMT905

8. IBILI

#ad

5 x 5 x 10 cm, Ibili 704500 palnik gazowy Professional, tworzywo sztuczne, czarny/srebrny/czerwony

#ad
IBILI #ad - Wymiary opakowania dł. Kolor: czarny / srebrny / czerwony. X wys. Materiał: tworzywo sztuczne. W zm: 7, 0 x 7, 0 x 12, 0. X szer. Kraj pochodzenia: Hiszpania.
MarkaIBILI #ad
ProducentIBILI #ad
Wysokość3.94
Długość1.97
Waga0.66
Szerokość1.97
Numer części704500
Model704500

9. GEFU

#ad

Gefu 35400 Palnik Fuego, 13 x 17 x 6 cm

#ad
GEFU #ad - Bezstopniowa regulacja płomienia. Profesjonalne wykonanie z temperaturą płomienia do 1300°C. Z zabezpieczeniem przed dziećmi. Urządzenie do pracy ciągłej maks. 60 min. Atwe napełnianie dostępnym w handlu gazem gotowym.
MarkaGEFU #ad
ProducentGefu #ad
Wysokość6.93
Długość5.2
Waga0.56
Szerokość2.6
Numer częściGF35400
Model35400
Gwarancja24 Miesięcy

10. Megainvo

#ad

Pieczenia bez gazu, do grilla, kominka, grilla, Megainvo Bunsena palnik kuchenny

#ad
Megainvo #ad - Przycisk, aby ustawić rozmiar płomienia; 5. Przełącz przycisk blokady płomienia, aby wyłączyć płomień. 1. Przesuń boczny przełącznik płomienia. Miękki płomień – idealnie nadaje się do karmelizacji cukru na kremowym brulée, do produkcji biżuterii, spawania, do smażenia steków, do topienia sera i do opiekania bułki tartej.

Przełącz przełącznik trybu płomienia, aby zablokować ciągły płomień; 4. Musisz wybrać butlę z butanem z długą dyszą, aby opróżnić gaz, następnie ustawić palnik lutowniczy do góry nogami, która zapewni Ci dobre samopoczucie. Palnik creme brulee ma regulowany płomień, który może osiągnąć temperaturę do 1300°C. Dzięki komorze gazowej o większej pojemności 10, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć, która maksymalny płomień może również dłużej utrzymuje się miękki płomień 60 min i silny płomień 45 min, 5 g, dzięki temu palnikowi możesz łatwiej zorganizować prace związane z gotowaniem i majsterkowaniem.

Ergonomiczny uchwyt umożliwia łatwe dopasowanie rozmiaru płomienia Ustawianie ręki. Palniki kuchenne należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zapalniczka kuchennaprzed każdym napełnieniem palnika kuchennego należy nacisnąć zawór napełniający, aby sprawdzić, skierować dyszę butli gazowej na zawór napełniający i nacisnąć przez 3-5 sekund, czy jest pełny je. Jest pełna. Uwaga: nie dotykać dyszy płomienia po użyciu.
MarkaMegainvo #ad
ProducentMegainvo #ad
Wysokość6.89
Długość5.91
Waga0.53
Szerokość2.36
Numer częściMGTL044
ModelMGTL044