Top 10 Baguette Backform Silikon – Formy na francuskie pieczywo i bagietki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GOURMEO

#ad

Blacha do bagietek, forma do pieczenia bułek, 38,5 x 28 x 3 cm, Blacha do pieczenia bagietek GOURMEO na 3 bagietki z powłoką nieprzywierającą, forma do bagietek

#ad
GOURMEO #ad - Dzięki tej specjalnej blasze do pieczenia wypieki od razu uda Ci się bez klejenia, a następnie bezproblemowo wyczyścić. Dzięki temu pasuje optymalnie do każdego popularnego piekarnika. Blacha nie nadaje się do mycia w zmywarce, ponieważ może to spowodować uszkodzenie powłoki nieprzywierającej.

Atwe zastosowanie: forma do bagietek nie wymaga papieru do pieczenia. Powłoka zapobiegająca przywieraniu – dzięki wysokiej jakości powłoce zapobiegającej przywieraniu bagietki i bułki nie przywierają do blachy. Idealny rozmiar – w formie do bagietek gourmeo można upiec do trzech bagietek. Atwe czyszczenie – blachę na bagietki można łatwo czyścić wilgotną, miękką ściereczką i odrobiną płynu do mycia naczyń.

Wilgoć może wydostać się z ciasta przez otwory – dzięki temu bagietki podczas pieczenia na zewnątrz będą chrupiące i wewnątrz miękkie. Na zewnątrz chrupiąca, wewnątrz miękka – wiele małych otworów w blasze do pieczenia bagietek GOURMEO zapewnia idealne rozprowadzanie ciepła podczas pieczenia. Blacha do bagietek ma wymiary 38, 5 x 28, 5 x 3, 5 cm.
MarkaGOURMEO #ad
ProducenteSpring GmbH #ad
Wysokość1.18
Długość17.32
Waga0.79
Szerokość13.78
Numer częściSC-130
ModelSC-130

2. Birkmann

#ad

Jeden rozmiar, 38,5 x 28 cm., Birkmann 210141 blacha do wypiekania bagietek, szary

#ad
Birkmann #ad - Nadaje bagietkom ich typowy kształt. Z wysokiej jakości powłoką zapobiegającą przywieraniu. 38, 5 x 28 cm. Specjalnie perforowana blacha do pieczenia z wyżłobieniem na trzy szczególnie chrupiące bagietki. W opakowaniu prezentowym z dołączonymi przepisami.
MarkaBirkmann #ad
ProducentBirkmann #ad
Wysokość1.97
Długość15.16
Waga0.66
Szerokość11.02
Numer części4026883210141
Model4026883210141

3. KRUSTENZAUBER

#ad

KRUSTENZAUBER Forma do pieczenia bagietek, forma do, nieprzywierająca, w zestawie z linkami piekarskimi i nożami piekarskimi – 4 blachy do pieczenia bagietek – idealna jako blacha do bagietek

#ad
KRUSTENZAUBER #ad - Wspaniałe skórki – zamień swoją kuchnię w piekarnię i nadaj bagietce stylowe nacięcia nożem piekarskim. Jeśli coś nie pasuje do Twojego zestawu bagietek, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Krustenzauber obietnica – jako niemieckie przedsiębiorstwo z zamiłowaniem do pieczenia stawiamy na wysoką jakość i najlepszą obsługę.

Dla i z najbliższymi – ciesz się świeżą bagietką lub ciabattą razem z przyjaciółmi i rodziną podczas grillowania, śniadania lub śniadania. W 4 zagłębieniach formy do pieczenia bagietek możesz wyczarować 4 wspaniałe chleby. Również jako prezent ten zestaw jest prawdziwym ulubieńcem. Puszyste ciasto – twoje ciasto może pięknie pójść pod ręcznikiem i uzyskać idealną konsystencję.

Lina piekarska jest wykonana z materiału naturalnego, ma wymiary 75 x 45 cm i idealnie nadaje się do garowania lub bez koszyka. Prawdziwe doznania podczas pieczenia – zanurz się w rzemiośle piekarskim i stwórz swoją bagietkę indywidualnie dzięki zestawowi z nieprzywierającej formy do pieczenia bagietek wraz z linami piekarskimi i nożem piekarskim.
MarkaKRUSTENZAUBER #ad
ProducentKRUSTENZAUBER #ad
Wysokość12.2
Długość14.96
Waga1.08
Szerokość0.83
ModelKRZ 27

4. Dilpeak

#ad

Dilpeak Forma do pieczenia bagietek, wysokiej jakości forma do, blacha do pieczenia bagietek z powłoką zapobiegającą przywieraniu, na 4 bagietki, akcesoria do pieczenia, forma do pieczenia bagietek

#ad
Dilpeak #ad - Ten dodatek do pieczenia chleba z powłoką zapobiegającą przywieraniu, na 4 bagietek. Rozmiar i pojemnoŚĆ: forma do pieczenia bagietek ma wymiary 38 x 33 x 2 cm, grubość 0, 1 cm. Atwa w uŻyciu: dzięki mniejszej ilości oleju spożywczego i czasie pieczenia można osiągnąć formę do pieczenia bagietek o długiej żywotności.

Wysoka jakość: forma do pieczenia bagietek jest wykonana ze stali węglowej i mocowana powłoką zapobiegającą przywieraniu o jakości dostosowanej do kontaktu z żywnością. Atwe czyszczenie: formę do pieczenia bagietek można łatwo czyścić wilgotną ściereczką do czyszczenia i odrobiną płynu do mycia naczyń. Akcesoria do pieczenia chleba szybko i równomiernie przewodzą ciepło, formy do pieczenia wytrzymują temperatury do 260°C. Spraw sobie pyszny chleb: użyj formy do pieczenia bagietek, spróbuj samodzielnie upiec bagietki Dzięki temu specjalnemu dodatkowi do pieczenia chleba możesz przygotować wspaniałe francuskie specjały z bułek.

Dzięki temu formy do pieczenia pasują optymalnie do każdego popularnego piekarnika. Akcesoria do pieczenia chleba nie nadają się do mycia w zmywarce, ponieważ może to spowodować uszkodzenie powłoki nieprzywierającej formy do pieczenia. Specjalne perforowane akcesoria do pieczenia chleba zapewniają optymalne przewodzenie ciepła i dostarczanie tlenu do ciasta, dzięki czemu uzyskasz wyjątkowo chrupiącą bagietkę.
MarkaDilpeak #ad
ProducentDilpeak #ad
Wysokość0.79
Długość12.99
Waga1.08
Szerokość14.96

5. atrccs

#ad

Patelnia nieprzywierająca, do gospodarstwa domowego, śniadania, francuskiej patelni do chleba, narzędzia czarne, pieczenia, południe, Forma do pieczenia atrccs zestaw 1 składający się z czterech bułek, romantyczna kolacja, herbaty, silikonu, żywności, łatwa do usunięcia

#ad
atrccs #ad - Konstrukcja uchwytu patelni: ta silikonowa forma do pieczenia chleba pomoże uniknąć oparzeń i nie zsuwa się po wstawieniu do piekarnika. Ta francuska forma do pieczenia bagietek jest wykonana z silikonu i możesz cieszyć się gotowanymi ciastkami w domu.

Nieprzywierająca silikonowa patelnia do chleba nieprzywierająca: forma silikonowa do pieczenia chleba jest wystarczająco miękka, aby łatwo wyjąć chleb. Silikonowa forma do pieczenia francuskich bagietek i chleba: ta forma do chleba jest czarna. Możesz zrobić swój własny chleb, co daje Ci więcej radości, zrobić własny chleb. Produkty międzynarodowe mają oddzielne terminy, są sprzedawane od produktów abroad i mogą różnić się od produktów lokalnych w zakresie dostawy, ratingu i długotrwałego użytkowania produktu, etykiet lub instrukcji.

Dzięki temu narzędziu do pieczenia bagietek możesz gotować profesjonalnie wyglądający chleb w domu. Wystarczy nacisnąć palcami, co oczywiście nie jest lepkie i można je szybko odkleić.
Markaatrccs #ad
ProducentSantai Environmental Protection Company #ad
Wysokość0.39
Długość3.15
Waga0.57
Szerokość2.36
Numer częściYMX000010
ModelYMX000010

6. LINFELDT

#ad

Mała blacha do pieczenia 35 x 22 x, idealna dystrybucja ciepła, bardzo chrupiąca, LINFELDT® Mini forma do pieczenia bagietek 18 x 7 cm – nieprzywierająca i z przepisem – mini forma do pieczenia chleba

#ad
LINFELDT #ad - Idealnie nadaje się do bułek, rogalików i wielu innych – obowiązkowy dodatek do piekarnika! Rozmiar? 4 x baguety po 18 x 7 cm. 100% satysfakcji klienta? zawsze! jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia lub nie jesteś zadowolony z dostawy, skontaktuj się z nami z osobistą wiadomością - zawsze znajdziemy rozwiązanie! Idealny do szybkiego pieczenia bez uciążliwych resztek mąki.

Idealna dla małych i dużych piekarzy: dzięki wgłębieniom na 4 bagietki o wymiarach 18 x 7 cm nasza forma do bagietek idealnie nadaje się do mini piekarnika. Upiecz jednocześnie pyszne ciabatta, kanapki i wiele więcej! Czyszczenie? Łatwe w użyciu: czyszczenie jest dziecinnie proste: nasze praktyczne blachy do pieczenia są łatwe do czyszczenia, oszczędzają czas i utrzymują kuchnię w czystości.

Trudne do rozwiązania? bardzo nieprzywierająca! koniec z przyklejonym ciastem! Nasza blacha do bagietek z powłoką zapobiegającą przywieraniu gwarantuje łatwe usuwanie minibagietek. Rezultat? zawsze jednakowo! równomierne rezultaty pieczenia za każdym razem: niezależnie od tego, szpikulce czy forma do ciasta, czy jest to mini bagietka, nasza forma do chleba zapewnia równomierne przewodzenie ciepła i perfekcyjne rezultaty w każdym piekarniku.
MarkaLINFELDT #ad
ProducentLINFELDT #ad
Wysokość8.66
Długość13.78
Waga1.01
Szerokość1.18
ModelMini-Baguette Backform

7. Guanici

#ad

Blacha do pieczenia ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości, trzy rowki, nieprzywierająca, Guanici Blacha do pieczenia bagietki francuskiego chleba, forma do pieczenia bagietek, perforowana

#ad
Guanici #ad - Forma do chleba multi-slot: dzięki tej blasze do pieczenia chleba można bez problemu przygotować francuski chleb, można jednocześnie upiec 3 chleby, co oszczędza czas. Aby wydłużyć żywotność, zalecamy czyszczenie wilgotną szmatką i niewielką ilością płynu do mycia, szczególnie jeśli jest często używany.

Forma do pieczenia jest przeznaczona do kontaktu z żywnością, więc może być używana bez papieru do pieczenia. Spróbuj samodzielnie upiec swoją bagietkę! Dzięki tej specjalnej blasze do bagietek można upiec wspaniałe francuskie specjały z bułek.

Materiał: wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, forma do pieczenia z powłoką zapobiegającą przywieraniu do łatwego wyjmowania z formy. Dobre rezultaty pieczenia dzięki doskonałemu przewodzeniu ciepła – odporna na temperaturę do 230°C. Atwy do czyszczenia: można używać w zmywarce do naczyń.
MarkaGuanici #ad
ProducentGuanici #ad
Wysokość0.94
Długość9.65
Waga1.55
Szerokość14.96

8. Anaeat

#ad

Bagietki, francuski i włoski chleb, forma premium do opiekania, Anaeat Nieprzywierająca perforowana francuska forma do pieczenia chleba, idealna na 4 chleby, 38 cm x 33 cm, tacki do pieczenia chleba

#ad
Anaeat #ad - Dobry sposób na wygodne pieczenie ciepłych, świeżych bagietek w kuchni. Powłoka nieprzywierająca i bezpieczny dla żywności materiał: powłoka nieprzywierająca przeznaczona do kontaktu z żywnością zapewnia łatwe odklejanie. Skupiamy się na projektowaniu urządzeń kuchennych. Markowa gwarancja jakości: jakość może mówić sama za siebie. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z produktami Anaeat, trwałe i przyjazne dla środowiska akcesoria kuchenne.

Anaeat perforowana patelnia bagietka piecze 4 bochenki jednocześnie; patelnia zapewnia doskonałe przewodzenie ciepła i równomierne pieczenie. Doskonałe przewodzenie ciepła i dobra aktywność oddychania: patelnia anaeat jest wykonana z ciężkiej stali aluminiowanej, co zapewnia doskonałe przewodzenie ciepła i równomierne pieczenie, dzięki czemu chleb jest równomiernie chrupiący i brązowy. Jesteśmy pewni, wyślij nam wiadomość za pośrednictwem Amazon, aby zaoferować naszym klientom zdrowe, a my wyślemy Ci nową wiadomość za darmo lub z pełnym zwrotem ceny zakupu. Patelnia do bagietek firmy anaeat jest wyposażona w zaokrąglone, w tym kulami, nieostre narożniki dla łatwej obsługi i ochrony rąk przed urazami.

Uwaga: należy unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami, aby zachować powłokę nieprzywierającą i zapewnić optymalną funkcjonalność. Przed pierwszym użyciem należy nanieść cienką warstwę masła na patelnię, aby poprawić efekt użytkowania i wytrzeć do sucha ściereczką lub papierem kuchennym. Dokładamy wszelkich starań, że mamy najlepszą patelnię do bagietek. Wysokiej jakości perforowana konstrukcja uwalnia wilgoć, wspomaga dobry przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła; idealna do tworzenia chrupiących bagietek w dowolnym momencie.
MarkaAnaeat #ad
ProducentAnaeat #ad
Wysokość1.5
Długość14.96
Waga1.03
Szerokość12.99
ModelBaguette4-svx1

9. Krollmann

#ad

Blacha do bagietek z powłoką zapobiegającą przywieraniu – perfekcyjne bagietki łatwe do samodzielnego wykonania – 38 x 24 x 2,5 cm – stal węglowa

#ad
Krollmann #ad - Dzięki temu wszystkie pieczywo i pieczywo uda Ci się bez wysiłku, a czyszczenie jest dziecinnie proste. Powłoka zapobiegająca przywieraniu – dzięki wysokiej jakości powłoce nieprzywierającej ciasto bagietki nie przywiera do formy. Optymalna dystrybucja ciepła – nasza forma do pieczenia bagietek zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu na końcu otrzymasz chrupiące bagietki z miękkim miękiszem - jak u piekarza.

Idealnie nadają się do samodzielnego przygotowania bułek i ciasta na chleb lub do podgrzewania zakupionych wypieków pieczywa. Perfekcyjna konstrukcja w ciągu kilku minut – dzięki naszej 3-częściowej formie do pieczenia bagietek można łatwo przygotować 3 pyszne bagietki. Perforowany kształt umożliwia optymalne odprowadzanie wilgoci podczas pieczenia.

Samodzielnie upiecz chleb w jakości piekarniczej! Wytrzymała i wytrzymała – blacha bagietki jest wykonana z wysokiej jakości, odpornej na wysokie temperatury stali węglowej i jest wyjątkowo trwała. Sprytny pomocnik kuchenny – nasza nieprzywierająca blacha do pieczenia z 3 zagłębieniami to oszczędzający miejsce i wielofunkcyjny pomocnik, dzięki któremu można jednocześnie upiec 3 bagietki.
MarkaKrollmann #ad
ProducentKrollmann #ad
Wysokość0.98
Długość14.96
Waga0.4
Szerokość9.45

10. YXIAOO

#ad

Hot dog, z 2 klipsami izolacyjnymi i pędzlem do oleju szara, blacha do pieczenia chleba bagietek, blacha do pieczenia bułek, długiego chleba, bagietka, YXIAOO Forma do pieczenia bagietek

#ad
YXIAOO #ad - Zdrowie twojej rodziny może być bezpiecznie używane. Silikonowa forma do pieczenia jest bardzo trwała, odporna na pęknięcia i nie zajmuje dużo miejsca w stos. Nie musisz się martwić, że wysoka temperatura blachy do pieczenia chleba będzie szkodliwa.

Nietoksyczny materiał - nasza perforowana forma do pieczenia bułek jest wykonana z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, nietoksycznego i bezsmakowego, bezpiecznego w użyciu. Konstrukcja z wycięciami - specjalnie zaprojektowana z małymi otworami w tej formie do pieczenia bagietek zapewnia idealne rozprowadzanie ciepła podczas pieczenia. Wilgoć w cieście może ulatniać się przez otwory – dzięki temu bagietki są chrupiące na zewnątrz i pozostają miękkie w środku.

Silikonowa forma do pieczenia bagietek nadaje się do mycia w zmywarce i jest odporna na temperaturę od -40°C do 230°C. Nieprzywierająca zawartość silikonowej blachy do pieczenia bagietek jest wyjątkowo łatwa do usunięcia dzięki elastycznemu kształtowi. Atwa w czyszczeniu - gwarantuje niezawodną higienę i łatwe czyszczenie, ponieważ foremki nadają się do mycia w zmywarce i są łatwe do wymycia.
MarkaYXIAOO #ad
ProducentYXIAOO #ad
Wysokość0.79
Długość13.78
Waga1.39
Szerokość9.65